Spolupráce

Naším cílem je rozvíjet anketu Alej roku každý rok.  

Spojte s námi síly! 

Můžete být: 

 

Sponzorem a partnerem – pro výherce v anketě Alej roku sháníme nejrůznější dary: vstupenky na vaše akce, do muzea nebo kamkoliv jinam, vaše produkty – marmelády, med, čaje, svíčky a cokoliv jiného, věcné ceny větší či menší hodnoty.  

Mediálním partnerem – budeme rádi, když o nás bude někdo pravidelně psát, stačí jednou za čas i příspěvky na sociálních sítí. 

Patronem a influencerem - hledáme známé osobnosti, které se stanou patrony ankety a budou ji propagovat, je to spíše čestná funkce a záleží na každém, jak ji pojme. K patronaci se pojí výběr nejkrásnější fotografie. Nemusíte být přímo z oboru ochrany přírody, rádi navazujeme originální partnerství. Stačí Váš zájem o přírodu a krajinu kolem sebe. Budeme rádi i za odbornou garanci ankety. 

Fotografem – v rámci ankety se můžete zapojit do fotosoutěže. Rádi bychom měli dobročinné fotografie na prodej, nebo udělali dobročinnou dražbu a výstavu. Uvítáme příspěvky na fotografické tipy, rady, jak fotit aleje a přírodu pro sledující na Facebooku. 

Generální sponzorem – Vaše logo bude na webu Alej roku, píšeme o sponzorech na FB a uvádíme je v tiskových zprávách. Alej roku se těší oblibě u krajských medií. Na Facebooku máme přes 2 500 sledujících a zájem stále roste. 

Napadlo Vás něco jiného?  

Pište na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na spolupráci.  

Krajina bez alejí je jako obraz bez rámu.